Начало Форум  
Добре дошли, Гост
Потребител Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: моб оператори в Холандия

моб оператори в Холандия преди 4 години #230

• razutkata
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Fresh Boarder
Здравейте,
Някой знае ли кой е най-изгодния моб оператор в Холандия - както за разговори в страната, така и с Европа.
Мерси,
Анелия

Отг: моб оператори в Холандия преди 4 години #231

• Zarro
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Administrator
Зависи дали ще си на препей - ваучери или на абонамент. Ако оставаш повече то година горещо ще ти препоръчам SIM only !
Общо взето Hi (KPN) и Vodafone са по-скъпички. Остават ти Telfort, T-Mobile и Ben(виждам, че пак се е появил). Lyka, и там другите подобни бяха главно измислени за за международни разговори и ползват мрежите на Т-мобайл или КПН и общо взето са дърво ако ги ползваш за разговори в страната. Ако смяташ да звъниш от мобила в БГ ще ти препоръчам да си купиш 2 сим карти една за м/ународни и една за страната.

Наи-добрата ти опция си остава СИМ онли за 10 евро 300 минути в страната и 100 смс-а или някакви подобни. Разгледай им уеб сайтовете.

За международни разговори има Скайп можеш да си го зареждаш и мисля, че по-евтини разговори от това няма.

виж: www.skype.com/intl/en-us/prices/call-rat...ulgaria?currency=EUR

Всъщност може и да намериш, но трябва да си на абонамент или нещо като 10-15 евро и безплатни разговори на домашни и отделно палщаш мобилните в период на 3 месеца или нещо такова.

От мобилни оператори ти е 50 цента на мин само, че не знам дали беше със или без ДДС

В заключение:
Ако оставаш повече от 1 година си направи СИМ онли към Т-Моб или Телфорт виж кое е по-изгодно в момента. Има най-различни вкусове...

Ей тук гугълнах някви сайтчета има и други ... www.simstunts.nl/
www.gsmwijzer.nl/home

Успех, така като чета почти мога да те поздравя с добре дошла в Холандия
Learning is not mandatory... Surviving also not!
Последна промяна: преди 3 години, 11 месеца от .

Отг: моб оператори в Холандия преди 4 години #232

• razutkata
  • ИЗКЛЮЧЕН
  • Fresh Boarder
Мерси за подробното инфо. Да, живи и здрави след по-малко от месец трябва да съм в Лайден:)
  • Страница:
  • 1
Модератори: Joro, Deeppack, Zarro
Време за създаване на страница: 0.22 секунди
Банер